4 diena

Brangus Grimuarai,

 

Kartais manęs klausia, kuo skiriasi ragana nuo paprasto žmogaus? Amžinas klausimas, ar raganomis gimstama, ar tampama? Kaip tau atrodo?

Ragana suvokia, kad viskas visatoje vibruoja, skleidžia energiją, kinta ir daro įtaką viskam aplinkui. Didelę, neišmatuojamą įtaką, kuri nueina per Visatą plačiais raibuliais. Kiekviena mūsų mintis, žodis, motyvas, veiksmas, daro įtaką aplinkai taip stipriai, kad savo ribotu žmogišku suvokimu net negalime to aprėpti. Mus veikia mūsų protėvių asmenybės, poelgiai ir istorijos, kaip ir mūsų gyvenimas darys įtaką daugybei kartų ateityje. Pagalvojus apie tai, atsakomybė ima bauginti. Mano gyvenimas tikrai nėra tik mano pačios reikalas.

Nuo pat tos akimirkos, kai pramerkiam akis iš ryto, mes renkamės, ką galvoti, kokius žodžius sakyti, pykti ar atleisti, mylėti ar skųstis, duoti ar imti. Skamba varginančiai, tačiau tai neturi būti sudėtinga. Gali būti net labai smagu.

Aukščiausia energijos forma yra dėkingumas. Nėra sunku dar lovoje mintimis padėkoti už viską, kas tik šauna tuo metu į galvą. Už visus gražius dalykus savo gyvenime. Kad ir už tai, kad pabudai lovoje, šiltai ir saugiai po stogu. Tai nėra savaime suprantamas dalykas. Pasiekus aukštesnį suvokimo lygį galima dėkoti už ne tokius gražius dalykus. Nes kiekvienas įvykis gyvenime svarbus tuo, kad atskleidžia, koks tu esi. Kito poelgis su tavimi atskleidžia, koks yra tas žmogus. Tavo reakcija į tą poelgį atskleidžia, koks esi tu.

Raganos žino, kad kiekviena mintis turi savo poveikį, kiekvienas žodis yra užkalbėjimas. Jeigu mes paleidžiame mintis ir žodžius lietis laisvai, nevaldomai, chaotiškai, jie ir atneš chaosą į mūsų gyvenimą. Jeigu galvosi ir kalbėsi sutelktai, su intencija, sąmoningai, mintys ir žodžiai turi didelę galią. Tą jėgą ir naudoja raganos. Jos nuolat praktikuojasi ir mokosi, savo įgimtus gebėjimus išlavina iki meistriškumo.

Juk užkalbėti galima net savo rytinę kavą ir išgerti ją lyg stebuklingą geros dienos eliksyrą. Pavyzdžiui, „Mano diena bus džiugi ir sėkminga. Man viskas seksis lengvai, aš jausiuosi puikiai. Ši diena man padovanos stebuklą, kurio man labiausiai reikia“.

Geros dienos ir tau, Grimuarai!

 

Tavo Lavisa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed

Rekomenduoju paskaityti

Verified by MonsterInsights