Prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Knygą galima įsigyti tiesiai iš autorės arba užsisakyti internetinėje parduotuvėje Lavisa Spell tinklalapyje www.lavisaspell.lt. Perkant internetinėje parduotuvėje užsakytas knygas pristato Lietuvos paštas neregistruota korespondencija. Prekių kaina nurodyta be siuntimo išlaidų. Atsiskaitant už knygas, siuntimo išlaidos bus pridėtos prie prekės kainos.

Užsakytos knygos bus išsiųstos per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.

Visoms parduodamoms knygoms taikoma leidėjo garantija. Jeigu gaunate nekokybišką prekę, galite mums gražinti ją iš karto arba vėliau. Apie gautą nekokybišką prekę informuokite mus el. pašto adresu laisvalaikioliteratura@yahoo.com. Mes su Jumis susisieksime ir sutarsime dėl laiko, kada galėsime pristatyti tokią pačią kokybišką prekę ir susigrąžinti nekokybiška prekę. Ant prekių įpakavimo aiškiai užrašykite „Nekokybiškos prekės“ ir Jūsų (kaip siuntėjo) bei mūsų (kaip gavėjo) adresą: Auksė Šiugždinienė, Marijampolės sav., Patašinės k., Vyšnialaukio g. 19a, LT-69104

Už nekokybiškos prekės pristatymą ir grąžinimą mokame mes. Tuo atveju, jei nekokybiškos prekės negalėsime pakeisti į tokią pačią kokybišką, grąžinsime pinigus už nekokybišką prekę.

Kilus neaiškumų, klausimų ar nusiskundimų, pirmiausiai siūlome kreiptis į mus el. paštu laisvalaikioliteratura@yahoo.com arba telefonu +37068530272. Neradus bendro sutarimo, prašymus ar skundus dėl Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje įsigytos Prekės Pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje http://ec.europa.eu/odr/.