2 diena

Pasidedu taurę vyno (raganos visada vertino gerą derlių simbolizuojantį gėrimą), atsisėdu prie rašomojo stalo ir pasidedu Grimuarą. Gurkšteliu vyno, paimu juodąją plunksną ir atverčiu antrą puslapį.

 

Brangus Grimuarai!

„Jau vienuolikta vakaro! Jeigu aš toks brangus, kodėl neradai man laiko per visą dieną? Ne tik man, bet ir pasiruošimui egzaminui?“

Brangus Grimuarai, aš stengiuosi būti mandagi! Dar visa valanda iki vidurnakčio, aš spėjau įvykdyti tavo sąlygą. Ir nemanau, kad mano burtų knyga turėtų būti prirašyta pasibarimų su minėtąja burtų knyga.

„Nejau nežinai? „Pasibarimus“ matysi tik tu. Visi kiti galės įskaityti tik tai, ką tu magiškai pažymėsi. Taip visos raganos bendrauja su savo grimuarais“

O, gera žinia, man stipriai palengvėjo. Tačiau turime negaišti, reikia suspėti iki dvyliktos šį tą išmokti. Juk žinai, pirma egzamino tema – norų manifestavimas. Tai pati paprasčiausias raganos užduotis.

„Nagi, dėstyk, ką žinai“

Norų manifestavimą geriausiai pradėti laikantis penkių žingsnių sistemos: noro suformulavimo, savo energetikos sinchronizavimo, vizualizavimo,  įkvėptų veiksmų ir numanomo rezultato paleidimo.

Pats svarbiausias dalykas yra noro suformulavimas. Mūsų magiškoji Visata tikrai turi pašėlusį humoro jausmą. Jeigu paliksi jai bent kiek erdvės įvykdyti norą taip, KAIP TU PRAŠEI, o ne taip, KAIP TU NORĖJAI, ji taip ir padarys. Vien dėl linksmumo paauklėti tavo nenuovokią subinę. Kiti gali sakyti, kad Visata visada tau sako TAIP. Tačiau aš žinau, kad ji su malonumu suknisa nekaltų raganų reikalus.

„Girdžiu, kaip laikrodis muša dvyliktą. Todėl, kol tu visiškai neužpykdei galingiausios įmanomos jėgos, mūsų pamoką baikime“

Kaip pasakysi, Grimuarai. Labanakt.

Tavo Lavisa

 

Pakubom atsisveikinusi užverčiu knygą ir nusižiovauju. Grimuaras atkartoja mano žiovulį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed

Rekomenduoju paskaityti

Verified by MonsterInsights