10 diena

Brangus Grimuarai!

 

Ar žinai ką nors apie demonus?

„Yra tekę vieną kitą pažinti“

Šiandien jų mačiau daug. Buvo pokylis, pasipuošę žmonės šventė gražų jubiliejų. Šypsojosi ir šoko, dainavo ir kalbėjosi. O jų viduje visą laiką budėjo demonai. Priklausomybių ir traumų demonai, sunkių gyvenimo patirčių, kurios taip ir nebuvo įveiktos. Plačios šypsenos neužmaskuoja tų padarų, šmėsčiojančių už akių lango.

„Ką su jais veikei?“

Ką galėjau su jais veikti? Juk pati bent kelis atsivedžiau. Kol šokau ir linksminausi, lyg tai būtų pats geriausias laikas mano gyvenime, mano demonai bendravo su kitais demonais. Rado bendrą kalbą ir visai gerai praleido laiką. Todėl ir aš, nors ir abejojau, ar sugebėsiu išbūti visą puotos laiką neapsiverkusi ar nepalūžusi, galėjau atsikvėpti ir man neblogai sekėsi. Geriau nei tikėjausi.

„Pastaruoju metu aplink tave tikrai sukasi nemažai demonų. Ar tau labai maloni jų kompanija, kad su jais bendrauji?“

Dabar kai taip pasakei, supratau, kad tikrai pastaruoju metu jų padaugėjo. Gal tai susiję su magijos egzaminu?

„O gal jie kai ko iš tavęs nori?“

Ko galėtų norėti?

„Gal tavo bundančios ir vis stiprėjančios magijos? Tavo energijos? O gal jaučia, kad esi ganėtinai stipri ragana. Jei įgausi savo galias turėdama aplinkui tiek demonų, galbūt pereisi į tamsiąją pusę. Jiems taip pat reikia išgyventi, tamsioji pusė nesnaudžia, iš visų jėgų stengiasi nusverti svarstykles į savo pusę. Nieko asmeniško, tai tik išgyvenimo reikalas. Arba tu esi šviesioji ragana, arba tamsioji. Tamsioji nebūtinai reiškia, kad esi bloga“

Kodėl man atrodo, kad beveik įkalbinėji mane pasilikti savo demonus, Grimuarai? Ar tik tai nereiškia, kad tu pats buvai tamsusis burtininkas?

„Prigavai mane. Nebuvau geras. Ką dabar su tuo darysi? Numesi šį dienoraštį, ieškosi kito?“

Ne, Grimuarai, nenumesiu. Tačiau tai ir nereiškia, kad palaikysiu tamsiąją pusę. Raganos dažniausiai nėra tik baltos ir pūkuotos. Jų jėga ir slypi tame, kad jos sugeba veikti tiek vienoje, tiek kitoje pusėje. Jos yra tarpininkės, nebijo susitepti rankų. Mato demonus, tačiau gali su jais susitarti.

„Hmm, pažiūrėsim“

Pažiūrėsim, Grimuarai.

Tavo Lavisa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed

Rekomenduoju paskaityti

Verified by MonsterInsights