9 diena

Brangus Grimuarai!

Tęsiu savo pasakojimą apie rašymo istoriją.

„Pataisyk, mane, jei klystu, tačiau ar neturėjo šis dienoraštis būti apie magiją?“

Tikrai taip, tu teisus. Tačiau ar žodžiai nėra viena galingiausių magijos formų? Tik pagalvok, žodžiais gali sukurti vaizdus ir perduoti juos kitiems. Ir žmonės visame pasaulyje gali įsivaizduoti tą patį, ką ir tu. Kartais sukurti herojai yra žinomi geriau, nei realūs žmonės. Savo istorijomis galima įkvėpti kitus dideliems darbams, pokyčiams, pataisyti nuotaiką, o gal ją sugadinti.

Visais laikais viena pagrindinių žmonijos pramogų yra istorijos. Anksčiau tai būdavo senelių ar profesionalių dainių pasakojamos pasakos. Daug vėliau pasirodė knygos, kurios vis dar yra svarbus informacijos ir pramogos šaltinis. Šiuolaikiniai žmonės turi kur kas daugiau galimybių patirti istorijas – televizija ir internetiniai portalai, filmai ir socialiniai tinklai. Juos sieja vienas dalykas – visas tas istorijas turi kažkas sukurti ir geras, talentingas istorijų kūrėjas nuo amžių pradžios iki pat dabar yra labai vertinamas. Kad ir kaip keisis istorijų perdavimo žmonėms priemonės, vienas dalykas nesikeis niekada – vieni žmonės mėgausis kurdami istorijas, kiti jas skaitydami/matydami ar girdėdami.

„Visa tai puiku, tačiau vis tiek neįtikinai, kad tai yra magija“

Na gerai, skeptike. Viena pagrindinių magijos formų yra užkalbėjimai. Beveik nė vienas ritualas neapsieina be kruopščiai suformuluotų žodžių. Žodžiais galima išgydyti ar prakeikti. Netgi save. Kiekvienas tai gali padaryti, ne tik raganos. Baisiausia yra tai, kad žmonės dažnai net nesupranta, kad jie nuolat ką nors prakeikinėja. Įsikalba sau ligas ar bėdas. Ar tiesiog taip taškosi žodžiais į visas puses, sukeldami chaosą. Gal ir gerai, kad ne raganos paprastai turi silpnesnę energiją, kitaip prisidarytų sau rimtų bėdų.

„Papasakok apie užkalbėjimus“

Kiekviena mintis ir kiekvienas žodis turi savo vibraciją. Galvodami ir kalbėdami skleidžiame tą vibraciją į aplinką. Į visatą. Kadangi visatoje viskas vibruoja tam tikrais dažniais, savo mintimis ir žodžiais pritraukiame panašiai vibruojančius dalykus. Labai kruopščiai parinkti žodžiai su stipria intencija ir pakylėta emocija gali padaryti stebuklą, išgydyti ar suteikti viltį kai jos labiausiai reikia. Žodžius reikėtų vartoti kaip vaistus – labai atsakingai.

„Atsakingai linkiu tau geros dienos, ragana. Pasistenk šiandien nieko (taip pat ir savęs) neprakeikti.“

Geros dienos ir tau, Grimuarai.

 

Tavo Lavisa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed

Rekomenduoju paskaityti

Verified by MonsterInsights