6 diena

Brangus Grimuarai!

 

Tavo istorija, kuria pasidalinai vakar, neišeina man iš galvos. Sunku suvokti, kad kažkada buvai tikras žmogus. Tiesą sakant, tai truputį kraupu ir keista. Ar tave galima pavadinti vaiduokliu?

„Prašyčiau neįžeidinėti, ragana. Aš ne vaiduoklis. Aš esu burtų knygos dvasia. Ar bent jau būsiu, kai ją pagaliau parašysi. Todėl geriau imkis svarbesnių reikalų. Anksčiau pradėjai rašyti apie norų manifestavimą. Pratęsk.“

Žinai, tu kalbi kaip mokytojas.

„Aš buvau universiteto profesorius. Dabar grįžk prie norų. Turi išmokti išpildyti ne tik savo, bet ir žmonių be magijos norus“

Profesorius! Kaip įdomu!

“Ragana!! Norai”

Na gerai. Kalbant apie norų išsipildymą dėkingumas yra svarbiausias raktas. Geriausia gyventi nuolatinėje dėkingumo būsenoje. Dėkoti visiems ir už viską. Galima tai paversti net žaidimu – surasti kuo daugiau priežasčių NUOŠIRDŽIAI padėkoti. Visų pirma, stebuklingai susitvarko santykiai su aplinkiniais, o ypač su pačiais artimiausiais. Net labiausiai surūgęs bambeklis prieš tai neatsilaiko. Kartais žmonės mano, kad dėkodami daro malonę kitiems. Visiškai atvirkščiai, tai didžiausia paslauga sau pačiam. Kai nuosava energetika ant dėkingumo sparnų užkyla iki dangaus, praktiškai viskas pasidaro įmanoma.

Taigi, teisingai suformulavus savo norą, reikėtų suderinti savo energetiką su noro energetika. Čia tas pats kaip rengtis pagal tą darbą, kurio sieki. Triukas yra tas, kad pirmiausia reikia mylėti, kad surastum meilę (galima ir net privaloma mylėti pačiam save), reikia jausti, kad pinigai teka laisvai, kad jie pradėtų ateiti, reikia jaustis sveikam, kad pasveiktum.

„Žinai, kad tai skamba saldžiai ir nuvalkiotai?“

Žinau. Padaryti šiuos dalykus nėra taip lengva. Neužtenka vien kartoti, kad myli save. Neužtenka norėti mylėti save. Reikia visa savo esybe spinduliuoti tą meilę ir ją įrodyti veiksmais.

„Ar tau…?“

Ne, man ne visada tai pavyksta. Tačiau esu manifestavusi kelis norus, kurių troškau aistringai. Dabar pamėginsiu manifestuoti norą, kuris man nėra toks svarbus, tačiau padarysiu tai dėl pasipraktikavimo. Gal turi minčių?

„Manifestuok rytoj saldainį, kurį mėgsti, tačiau pati nepirk.“

Vaikiška bet visai įdomu. Pamėginsiu. Iki rytojaus, Grimuarai.

 

Tavo Lavisa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed

Rekomenduoju paskaityti

Verified by MonsterInsights