3 diena

Brangus Grimuarai,

 

Norai. Ar ne tam mes visi norime turėti stebuklingąją lazdelę, ar ne tam trokštame magijos – kad galėtume išpildyti bet kurį savo norą? Taip būtų paprasta ir lengva gyventi, ar ne?

Tačiau visata ne šiaip uždeda apribojimus ir laiko prailginimus. Pagalvok, kas būtų, jei manifestuoti savo norą akimirksniu galėtume nuo pat gimimo? Aš prisimenu, kaip būdama penkerių svajojau apie visą sandėliuką, prikimštą kramtomosios gumos ir šokoladukų. Būdama paauglė buvau įsižiūrėjusi vaikiną (gal net kelis). Jei būčiau galėjusi spragtelėti pirščiukais ir panorėti, kad jis (jie) žiauriai mane įsimylėtų amžiams, nedvejodama būčiau taip ir padariusi. Dabar žinau, kad tie vaikinai man netiko, nebuvo skirti.

Gal ir gerai, kad net raganos turi ilgai mokytis manifestuoti norus. O dar ilgiau, kaip atskirti, kuris noras yra vertas būti išpildytas.

Pirmiausia, be abejo, draudžiami norai, galintys pakenkti kitiems. Noras kenkti sugraužia sielą kaip liga. Geriau negalvoti noro, susijusio su kitais žmonėmis, net ir norint gero. Nebent jie paprašo.

Žmonės dažnai kreipiasi į raganas, kad šios išpildytų jų norus. Nepatikėsi, kaip dažnai tai būna noras atkeršyti palikusiam mylimajam, noras priversti konkretų asmenį juos pamilti, o gal reikalavimas, kad ragana sutvarkytų gyvenimo jovalą, kurį klientas kruopčiai kaupė ilgus dešimtmečius.

Atmetus tokius dalykus, norėti galima bet ko. Norėti ir svajoti reikia nuolat ir daug. Kuo didesni norai, tuo geriau. Nereikia kuklumo. Tai, kas mums atrodo milžiniška svajonė, visatai tėra smiltelė smėlio dykumoje. Norai yra mūsų variklis, svajonės – gyvybę palaikanti energija. Visų sėkmingų žmonių skiriamasis bruožas yra dideli norai ir įsitikinimas, kad jie privalo išsipildyti.

Ar dabar, būdama šimto dvidešimt vienerių metų ragana, jaučiuosi subrendusi manifestuoti savo norus? Ar turiu pakankamai žinių, kad galėčiau juos tinkamai suformuluoti?

Na gerai, pamėginsiu.

Noriu išlaikyti tą sumautą magijos egzaminą rudenį.

Banalu ir geriau nenaudoti žodžio NORIU. Jis reiškia, kad tavo energija dar nepakankama šiam norui“

Och, tiesa, žinau, kad nereikia to NORIU. Ačiū, Grimuarai, jau galvojau, kad tu užmigai.

„Įžūli ragana! Ar žinojai, kad grimuaruose apsigyvena dvasios, kurioms labai patinka knygos? Tačiau panorėjęs galiu išeiti iš knygos ir pasirodyti tau toks, koks iš tiesų esu.“

Labai juokinga. Bandai mane išgąsdinti. Nepavyks. Aš parašysiu tokią gerą magijos knygą, kad tavo knygų graužiko siela apsiverks iš laimės ir niekada nenorės palikti tų žodžių, eilučių, puslapių, o raganų komisija plos atsistojusi.

„Šitas noras jau geresnis“

Vadinasi, pamoka išmokta. Iki rytojaus, Grimuarai!

 

Tavo Lavisa

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed

Rekomenduoju paskaityti

Verified by MonsterInsights