12 diena

Brangus Grimuarai!

 

8.00

Šį rytą nubudau Paryžiuje. Diena laukia aktyvi, todėl iš ryto sėdu rašyti dienoraščio. Todėl nevadink manęs daugiau nepareiginga ragana.

„O kaip vadinti šampano taurę ant rašomojo stalo iš pat ryto?“

Gyvenimo džiaugsmu! Pamokslauji lyg senolis. Kiek tau buvo metų, kai įlindai į šią knygą?

„Keturiasdešimt. Tačiau prieš šimtą dvidešimt vienerius metus tai buvo labai solidus amžius“

Keturiasdešimt? Tu kur kas jaunesnis, nei galėjau nuspėti iš tavo surūgusio būdo.

„ Gal jau imkis ir parašyk ką nors naudingo, ragana“

Aš ir sakau, surūgęs. Gerai, gerai, magija. Štai Paryžius. Meilės miestas, jame tiek daug nuostabių dalykų. Ir tiek daug ne tokių nuostabių. Ar kiekvienas atvykęs gali patirti Paryžiaus magiją? Ne visai. Nes, kaip banaliai tai skambėtų, magija slypi ne mieste. Kiek jos atsiveži savo viduje, kiek turi sugebėjimo džiaugtis, kiek turi nori įsijausti į legendas apie miestą ir jomis patikėti. Kiekvienas atvykęs turi visiškai skirtingą patirtį, nuotaiką, kompaniją. Patirti stebuklą reikia ruoštis iš anksto, svajoti, tačiau tuo pat metu neišsikelti per didelių lūkesčių. Lūkesčiai yra vienas žiauriausių džiaugsmo žudikų.

23.30

Taip, Grimuarai, gali vėl mane vadinti nepareiginga ragana, nes ryte nespėjau parašyti net tokio neilgo užsibrėžto tekstuko. Kaip gali nusėdėti vietoje, kai už lango gaudžia Paryžius? Grįžome į kambarį vėlai ir štai vėl rašau savo pasižadėtą tekstą tiksint paskutinėms dienos minutėms.

„Juk prisimeni, kad neparašius puslapio iki dvyliktos, tavo karieta pavirs moliūgu?“

Prisimenu, Grimuarai, todėl sėdžiu ir rašau. Kaip man šiandien sekėsi su magija? Gana sunkiai, visur nešuosi savo vidinį chaosėlį. Jau seniai žinau, kad reikia prisėsti, įsižeminti ir pasikrauti energijos. Aš pasikraunu energijos BŪDAMA. Tiesiog. Tačiau taip mažai turiu galimybių BŪTI, nuolat reikia ką nors DARYTI. Galų gale, ir aplinkiniai šnairuoja į moterį, kuri tiesiog BŪNA. Juk turi nuolat kažką veikti, tvarkyti, eiti, pamatyti. Kartais atrodo, kad pasaulis labai aktyviai stengiasi, kad raganos neatrastų savo vidinės pusiausvyros, nepasikrautų energijos.

Nes neribotai galios turinti ragana yra baisi.

 

Tavo Lavisa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed

Rekomenduoju paskaityti

Verified by MonsterInsights