Prisistatymas

Prisistatymas

Laba diena. Tėvai mane pavadino – Simona, vyrui esu – Simutė, vaikai vadina – mama, kolegos – Simonete, o aš pati mėgstu save pristatyti – Simona Šara. Šią vasarą esu pakviesta būti gaspadine ir prisijungti prie subtilaus skanėsto gamybos. Žinoma, paklausit kokį skanėstą gaminsim? Galiu drąsiai atsakyti, kad šis skanėstas bus pats gardžiausias vasaros desertas, kokį tik būsit ragavę! Jame netrūks cukraus, pabarstukų, lipnaus karamelinio glaisto, o vyšnaitė ant plaktos grietinėlės – būrys pačių nuostabiausių desertmeisterių! Trumpai pristatysiu virtuvės komandą: projekto globėja ir iniciatorė, nuostabioji raganaitė, rašytoja, aukščiausio rango meilės romanų virtuvės šefė – Lavisa Spell, kuri dar 2020 metais startavo su šiuo „Vasaros desertu“. Virtuvės fėja ir šefės dešinioji ranka ryšiams su visuomene – Begėdės dienoraščio, Meilės romanų mylėtojų klubo įkūrėja – Ilona. Na ir žinoma, virtuvėje suksis pačios šmaikščiausios, labiausiai įsimylėjusios, gardžiausiai gaminančios šeimininkutės, kokias tik galite įsivaizduoti! Savuoju desertu vaišinsiu – antradieniais, jau nuo birželio 1 dienos iki kol tarsime vasarai „Sudie!”. Skanėstų dalybos vyks www.lavisaspell.lt.
Pasinerdama į šį smagų projektą, mečiau sau iššūkį visiškai išlipti iš komforto zonos, bei norėdama pagerbti projekto globėją, stačia galva neriu į mistikos pasaulį su antradieniais publikuojama istorija „Gyvybės sergėtoja“.
Apie knygą:
Ar gali įsivaizduoti gūdžius, tamsius laikus, kai žmonės garbino stabus, meldė Perkūnui, bijojo Velnio, o žodis ragana sukeldavo klaikiausią paniką? Jau anuomet žemėje vyko kova tarp gėrio ir blogio, kuri tyliai tęsiasi iki šių dienų. Ši istorija nublokš jus į painius, legendomis apipintus istorinius vingius, tačiau net ir gūdžiausiais laikais – meilė sutaikydavo net pikčiausius priešus.
Saulenei buvo patikėta šventa misija – išsaugoti gyvybės akmenį iki tūkstantmečio kometos pasirodymo, tačiau nemirtingumo naštos svoris, vienišumo jausmas ir žmogiškas smalsumas – priverčia suklysti. Ji pamiršta budrumą ir papuola į glėbį pačiam velniui – Dargui. Ar jo prigimtis pražudys Saulenę? Ar vilkas gali pamilti ėriuką?..
Visą tai pamėginsime išsiaiškinti antradieniais 😉

Viena mintis apie „Prisistatymas“

  1. Kokia atmosfera! ✨️🌲🦊
    Šiurpais eina kūnas skaitant 🤯🥰👏
    Vaizdingi aprašymai, malonu ir lengva skaityti 🥰
    Labai patiko! ❤️
    Noriu dar!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.