Prisistatymas

Mistinis meilės romanas:
Autorė: Ginei
„Dalileo. Bendravimas po mirties. Susitikom“
Pagrindiniams knygos herojams dainininkei Andželinai ir jos mylimajam Radvilui buvo lemta susitikti žemėje dar kartą. Svajoti, kurti kartu savo gyvenimus ir likti amžinai. Tačiau tam yra viena sąlyga – jie gyvena skirtinguose pasauliuose, tačiau viename bendrame – savo pačių atrastame – Dalileo. Tokį pasaulį turi visi mylimieji, tik ne visi jį atranda…
– Tėve, leisk man keliauti laiku.
– Kodėl tu nori keliauti laiku?
– Jei tik galėčiau sugrįžti bent tris dienas prieš į tą akimirką, kai…

– Ir ką tu darytum?
– Apkabinčiau ir daugiau niekada nebepaleisčiau.
– Savintumeisi? Tai apkabink dabar. Keliauk kur nori – dabar. Tik užsimerk ir panirk į savo vidinį pasaulį.
 
Romano mylimieji įminė amžinos meilės paslaptį. Jie atrado Dalileo – tai terminas, reiškiantis dviejų sielų amžiną meilę. Kai sielos 33 inkarnacijas pasirenka būti viena kitos mylimaisiais, jos tampa Dalileo. Jos visada atpažįsta viena kitą, visada pritraukia viena kitą. Tai didžiulė dovana iš Visatos Tėvo. Dalileo visada jaučia vienas kitą telepatiškai. Dalileo turi dvi puses: didelę laimę arba didelę kančią. Priklausomai nuo to, kaip elgiasi sielos. Tačiau Dalileo neišskiriami. Kad ir kokias pamokas rinktųsi Dalileo, viskas į naudą, viskas patirčiai kaupti. Dalileo net tada, kai yra su kitais partneriais, atlieka svarbią misiją. Dažniausiai Dalileo santykiai su kitais nesusiklosto, nes jie atlieka tik Mokytojo vaidmenį tam partneriui. Baigę savo Mokytojų misijas, Dalileo visada būna kartu vienyje, kuris vadinasi Dalileo. Net būdami su kitais partneriais Dalileo visada jaučia, kad jų tikroji meilė yra kažkur kitur.

Viena mintis apie „Prisistatymas“

  1. Neeee, taip įsijautus skaičiau ir pasibaigė!!! Nu eina sau! Labai įtraukė, iškart jaučiasi ne visai eiliniai, greičiausiai probleminiai santykiai protagonistės šeimoje, turėtų būt labai įdomu! Ir dar koks drąsus jaunuolis Radvilas, labai sužavėjo! Laukiu kas toliau, šaunuole!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.