Prisistatymas

Sveiki, esu Ilona,
Viena iš desertmeisterių 👩‍🍳🧁
Kad vasarą per daug neatsipalaiduotume sugalvojome rašymo avantiūrą, kuri vadinsis „Vasaros desertas“. Auksės Šiugždininenės inicijuotas porjektas kuris jau suveikė 2020m vasarą ir taip gimė knyga „Regėtoja“. Autorė jau tada kartą per savaitę keldavo po gabalėlį teksto ir dalinosi rašoma istorija su savo skaitytojais, kaip saldžiu desertu prie kavos.
Smagu, kad šiais metais @lavisaspell priglaudė po savo sparneliu ir mus visas. Išduosiu paslaptį, autorė ne tik globoja, bet toliau rašys drauge 😉🤫
Kaip ir visoms avantiūroms jungiuosi ir aš. Burtai lėmė, kad pirmadieniais savaitės pradžiai kelsiu jums savo naujos rašomos istorijos „Viesulas“ ištraukas. Neįsivaizduoju, kuo baigsis ši avantiūra, bet panašu į tai, kad kažkas bus.
Startuojam birželio 1-ąją dieną drauge su kalendorine vasara.
Apie kygą:
Jam į rankas pakliūva suklastotas merginos CV. Bet tai niekis palyginus su tuo, kas nutinka po to. Pašėlus mergiotė, ir santūrus šveicaras. Kalnai, tarptautinio miesto kultūra ir tai tik istorijos fonas. Jau seniai norėjau išbandyti save „Eglės žalčių karalienės“ retelingu, tai kada, jei ne dabar? 😉
Man meilės romanas yra įrankis pakalbėti apie rimtesnius dalykus, pažiūrėsim, kaip pavyks šį kartą, nes ta dalis visada yra sudėtingiausia. Ne, ne seksas rašyti yra sudėtinga, o ten kur skauda, manau tuomet ir įvyksta tikrasis autoriaus išsinuoginimas.
Pamenate vis sklandė legendos apie „Nuodą“? Kažkokia mistinė knyga kuri vis dar leidybos procese? 🤭🤓 Tai čia bus antroji serijos knyga ir joje susipažinsite su draugės istorija (draugės, kurios dar nepažįstate 🙈🤣).
Mano gyvenime viskas atvirkščiai, ne išimtis ir šį kartą. Palinkėkite sėkmės ir man, ir visam projektui ♥️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.