Prisistatymas

Mano vardas Gabrielė ir vasaros penktadieniai bus skirti mano kepamam desertui „Ar tau ne gėda? Meilužės istorija“. Jaučiu malonumų stresiuką beruošdama šį desertą skaitytojams, kadangi net buvau pamiršusi, kad kovo mėnesį buvau parašiusi Lavisa Spell, kad noriu prisijungti prie šio projekto (ups!). Na, jeigu Lavisa parašė ir priminė apie tai, vadinasi, reikia jungtis!
Pati istorija galvoje užgimė gegužės 15 dieną. Po to dar bandžiau kelis kartus pergalvoti, ar tikrai yra gera idėja rašyti apie… meilužę. Tai ne itin mėgstamas žmogus realybėje, bet man pasidarė įdomu, kokia būtų jos istorija. Kaip merginos tampa meilužėmis? Kaip joms apskritai ne gėda būti meilužėmis? Vogti vyrą iš kitos moters? Daug minčių sukosi galvoje, bet turbūt pats didžiausias klaustukas ten, kur norėjau sau pačiai iš pradžių paaiškinti kokia yra šios istorijos esmė. Juk kam skaityti, jeigu perskaičius nesupranti apie ką buvo visa istorija, ar ne?
Penktadieniais, kartu su pagrindine knygos heroje Ūlėna (fun fact – jos vardą pamačiau ant vieno antkapio Dzūkijos kaime ir pasirodė labai gražus vardas) bandysim pristatyti istoriją apie pasirinkimus ir meilę. Apskritai, kas yra ta meilė? Kaip atpažinti Tą Vienintelį, jeigu tu didžiąją gyvenimo dalį praleidai tik su vienu vyru?
Ūlėna yra paprasta mergina, niekuo neišsiskirianti iš aplinkinių (nebent tik savo neįprastu vardu). Pavasarį jos ilgametis vaikinas Šarūnas pasiūlo padaryti pertrauką santykiuose ir išvažiuoja vienas vasarai uždarbiauti į Norvegiją (nors prieš tai jie kartu važiuodavo ten). Ūlėna palūžta, nes mano, kad tai reiškia pabaigą. Po magistro diplomų įteikimo Ūlėna grįžta namo ir su vyno buteliu rankose „švenčia“ magistro pabaigą. Benaršydama socialiniuose tinkluose randa moters įrašą, kuriame ji prašo vilniečių merginų atsiliepti, nes ieško merginos, kuri galėtų patikrinti, ar jos vyras yra ištikimas. Ūlėną tai sudomina, kadangi galvoja, kad Šarūnas Norvegijoje ją išduoda su kita, o ji pati irgi nori nuotykių. Prasideda pati keisčiausia ir aistringiausia Ūlėnos vasara…
Kadangi istorija vis dar yra rašoma, labai lauksiu komentarų apie kiekvieną pasirodžiusią penktadienio deserto dalį. Jeigu atvirai, tik nuo šių metų sausio 2 dienos prisiminiau paauglišką norą vėl rašyti (ir daug rašyti), todėl komentarai, tiek geri, tiek ir blogi, labai laukiami.
Susitinkam birželio 3 d. puslapyje https://www.lavisaspell.lt/ arba Wattpad https://www.wattpad.com/user/GabrielKazlauskait4!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.