Prisistatymas

Sveiki visi! Kortos lėmė, kad kiekvieną vasaros sekmadienį dalinsiuosi su jumis nauja “Ištrūkti nenukentėjus” istorijos dalimi. Šiam „Vasaros desertui” pasirinkau Prahą. Pati praleidau ten trejetą vienų geriausių ir daugiausiai iššūkių atnešusių metų mano gyvenime. Tačiau šis miestas ir dabar man reiškia meilę, pokyčius, aistrą, savęs atradimą ir tuo pačiu ramybę. O dar tos romantiškos vasaros… Galbūt tai mano sielos miestas, nežinau, bet pasakodama, vieną iš daugelio ten gyvenančių meilės istorijų, tikiuosi, jums atskleisti ir šiek tiek šio nuostabaus miesto sielos <3

Trumpai – šioje istorijoje jūsų lauks du žmonės, kurie nori besąlygiškos meilės, laisvės ir nuotykių, bet aplinkybės vis kiš koją neleisdamos išsivaduoti iš jau egzistuojančių ir vis stiprėjančių pančių. Ar jie sugebės ištrūkti?

Lauksiu jūsų komentarų, lauksiu jūsų reakcijų, tikiuosi, kad kartu, galėsime sukurti kažką vasariško ir nuostabaus <3

Apie istoriją:

Ištroškusi gyvenimo aistros Milana praėjusį rudenį, per savo dvidešimt šeštąjį gimtadienį, nusprendė dažniau rizikuoti ir dar dažniau gerti šampaną. Tad kai jos vaikinas Maiklas pasiūlė jai kraustytis iš Dublino į Prahą ši atsiminusi savo pažadą beregint sutiko ir Naujųjų Metų naktį jau pasitiko naujame mieste.

Tačiau, praėjo šeši mėnesiai, o nutrūktgalviškas sprendimas ir romantiškas miestas neatnešė nei naujos aistros nei naujų nuotykių.

Milana dar nepatyrė ką reiškia praleisti vasarą Prahoje, ji net neįsivaizduoja, kad paskutinę darbo dieną, prieš atostogas, viskas pradės keistis…Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.