Aušra Levanienė „Padėjėja Kalėdoms“

Labai nedrąsiai žengiu su savo sausainiuku ir dedu jį į bendrą MRM klubas lėkštę.

Žinot, kaip būna – gamini įdėdamas visą širdį, dailini, ir gardini, bet atrodo, kad vis kažko trūksta, kad vis neprilygsta kitiems – taip ir man su tuo sausainiuku. Bet tikiu, kad Jūsų visų įdėti prieskoniai: komentarai, kritika, galbūt pagyrimai ir sukeltos emocijos, padės tam sausainiukui augti, tobulėti ir jaustis lygiaverčiu toje nuostabioje kalėdinėje lėkštėje.

Dar nesu atradusi savojo stiliaus, mėgstu rašyti maginę fantastiką, bet vis dažniau pastebiu, kad mane apgaubia ir išlaisvina komiškų, galbūt net sarkastiškų situacijų gvildenimas ir pateikimas. Neplanavau, kad ši istorija links komedijos žanro link, bet būtent taip ir atsitiko. Ne per daug, saikingai, bet juokingų situacijų čia pasitaikys.

O štai apie ką iškeptas mano imbierinis sausainiukas, kuriuo iki pat Kalėdų dalinsiuosi su Jumis:

Kai Greisę prieš pat Kalėdas meta jos mylimasis, lyg iš niekur nieko išdygsta Maiklas – vienas turtingiausių pasaulio verslininkų su pasiūlymu dirbti jo namuose. Neturėdama, kur dėtis Greisė priima jo pasiūlymą, bet nuo pat pradžių papuola į komiškas, raudonuoti verčiančias situacijas.

Maiklo vidurinysis sūnus Devanas po mylimosios išdavystės negali rasti vietos sau po saule, yra viskuo nusivylęs ir nebetiki šviesiu rytojumi. Tačiau atsiradus keistuolei Greisei namuose, nuolat tampa jos gėdingų situacijų liudininku. Vis dažniau ir dažniau Devano veidą ima puošti šypsena, kurios buvo išsiilgę visi artimieji.

Ar tarp dviejų labai skirtingų žmonių gali įsižiebti meilės kibirkštys ir sušildyti sužvarbusias širdis? Tai šmaikšti meilės istorija, kuri retkarčiais gali priversti nukaisti ir Jūsų veidus, o lūpas papuošti viską atleidžiančia nuoširdžia šypsena.

Viena mintis apie „Aušra Levanienė „Padėjėja Kalėdoms““

  1. Aušra, kaip smagiai skaičiau tavo pasakojimą. Ką pajutau vos pradėjus skaityti, ko gero tu pati supratai (jei pradėjai skaityti mano pasakojimą). Ir tavo humoro jausmas man irgi labai nesvetimas. Dabar lauksiu naujos dalies su nekantrumu. Sėkmės tavo istorijai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.