7 dalis

Pasimatymas (tęsinys)

Restorano vidus manęs nesužavėjo. Netgi priešingai, nuvylė. Tikėjausi šiek tiek daugiau prabangos. Ar tikrai čia valgo Vilniaus elitas? Viduje nebuvo nei marmurinių grindų, šilkinių staltiesių ar pribloškiančio interjero. Tik ryškus raštuotas raudonas kilimas, staliukai, užkloti dviem staltiesėm, raudonos kėdės ir daug daug augalų. Ne aukštos klasės restoranas, o botanikos sodas.

– Kažkaip čia… Įdomiai atrodo, – sumurmėjau ir net akimirką pasigailėjau. Juk kam ta mano nuomonė įdomi?

– Taip, sutinku, jų interjeras ne kažką. Užtat jų lovos kambariuose labai patogios, – šyptelėjo Artūras ir kažką gestais parodė padavėjui.

Ooo… Mes mylėsimės? Vakarą reikės tęsti kambaryje? Jis jau viską suplanavo? Gerai, kad jis vis dar mane laikė už parankės, nes kitaip būčiau nukritusi vidury restorano ir pridariusi abiems gėdos. Aš net nežinojau, ar esu pasiruošusi karštai nakčiai su kitu vyru. Atrodo, lyg vėl planuočiau prarasti nekaltybę, tik šį kartą su daug vyresniu ir patyrusiu. Dar vakar prieš užmiegant galvojau apie seksą su Artūru ir mąsčiau, kaip jam reikės pasakyti NE.

Nors… gal ir aš to noriu? Artūras labai mane traukė, ypač jo aromatas. Turbūt nesugebėsiu jam atsispirti. Jis tikrai kažką turi. Rodos, nėra gražuoliukas iš romantinių serialų ar filmų, dėl kurių svaigsta pasaulio moterys. Tačiau jo buvimas šalia mane tiesiog varo iš proto. O gal tai tik dėl to, kad jis vedęs? Uždraustas vaisius?

Padavėjas mus atvedė į lauko terasą. Giliai įkvėpiau ir iškart pasidarė geriau.

– Na, čia geriau? – paklausė Artūras.

– Daug geriau.

Žvalgiausi aplinkui. Viskas aplinkui žaliavo. Netgi senos senamiesčio sienos, dėka kažkokio neaiškaus vilioklio augalo, buvo nusidažiusios ryškiai žalia spalva. Tačiau ne tai mane labiausiai žavėjo. Terasos viduryje stovėjo mūsų staliukas. Aplinkui tuščia, nebuvo kitų žmonių. Apsidžiaugiau. Nenorėjau, kad kas nors mus pamatytų. Supras, kad tokio lygio vyras bendrauja su tokia prasta mergina norėdamas tik vieno dalyko.

Artūras, manau, pastebėjo mano sumišimą. Nieko man nesakė, tik padėkojo padavėjui ir iškart įlindo į meniu. Spėju, gailėjosi, kad tokią žioplą mergą pasikvietė į tokią prabangią vietą.

Nuleidau akis į meniu. Grojo rami muzika, turbūt džiazas, nelabai gaudausi muzikos stiliuose. Dabar bandžiau susivokti ką turėčiau užsisakyti iš meniu. Kainos ten, aišku, tragiškai aukštos, todėl mano piniginė, jeigu reikės už save susimokėti, tikrai apsiverks. Meniu sudarė 4 puslapiai be gėrimų, kuriuos, aišku, bus daug lengviau išsirinkti. Tačiau nežinojau, ar turėčiau užsisakyti kaip turtuoliai daro – karštą arba šaltą užkandį, pagrindinį patiekalą ir desertą? O gal užteks tik pagrindinio patiekalo? Nors iš karštųjų užkandžių krevetėmis įdaryti ravioliai (dievinu krevetes!) skamba labai skaniai.

– Ką šiandien valgysi, Ūlėna? – išgirdau Artūro balsą, sklindantį už meniu.

Tik tada supratau, kad meniu laikiau priešais save, taip paslėpdama savo veidą. Kokia gėda.

– Dar mąstau. Viskas atrodo taip skaniai, – pamelavau, nes tikrai nebūčiau valgiusi ančių kepenėlių ar tortelinių, kurių net apskritai nežinau. Kas tai per patiekalas?

– Aš manau, kad tau labai patiks anties krūtinėlė su batatų tyre. – Pasakė plačiai nusišypsodamas. Ar tai kažką seksualaus turėjo reikšti?

– Pasitikėsiu tavo skoniu. Juk tu man negalėtum meluoti, ar ne? – pabandžiau kuo erotiškiau jam tai pasakyti. Širdis, atrodo, taip stipriai tvinkčiojo, kad Artūras tikrai turėjo tai išgirsti.

– Jeigu manimi tikėsi ir klausysi ką aš tau sakau, galėsi taip nerūpestingai gyventi, jog vienintelis tavo rūpestis liks tik išsirinkti iš meniu, ko norėsi pietums.

Nesu tikra ką jis norėjo tuo pasakyti. Pasijaučiau tokia kvaila! Atrodo, neseniai baigiau magistro studijas, tačiau flirtuoti visiškai nemoku. Juk čia buvo flirtas, su paslėpta mintimi. Ar jis man čia ką tik prisipažino, kad tiki mūsų ateitimi? Ką tai reiškia?

Abu tylėjom ir žiūrėjom į vienas kitą. Vis dar grojo džiazas, manau. Jis tikrai labai simpatiškas vyras. Niekada gyvenime nesu buvusi pasimatyme su vyresniu vyru. Gal dėl to taip jaudinuosi? Artūras, atrodo, buvo visiškai atsipalaidavęs ir su nekantrumu laukė ką aš atsakysiu. Patogiai atsisėdęs ant kėdės, abi rankos ant stalo. Nykščiais braukė per pirštų pagalvėles, lyg skaičiuodamas ar turi visus pirštus.

Supratau, kad turiu kažką jam pasakyti, bet net nežinojau ką. Galva tuščia, jokių minčių.

Prie mūsų atėjo padavėjas. Ačiū Dievui, bus proga užbaigti tą per ilgai trukusią tylą.

– Man kaip įprastai, jautienos išpjovą. Damai, prašom, anties krūtinėlę, o desertui du juodojo šokolado desertus. Ir prieš maistą porą taurių šampano, mano mėgstamiausio, žinosi, ar ne? – užsakymą vardijo Artūras.

– Taip, pone, žinoma, – kiek robotiškai atsakinėjo padavėjas besižymėdamas planšetėje užsakymą. – Gal dar kažką?

– Vietoje dviejų taurių, atnešk butelį šampano, – žiūrėdamas į mane tarė.

Padavėjas linktelėjo ir vėl kažką pasižymėjęs, nuėjo.

Artūras išrinko mums maistą. Bus šampanas. Supratau, kad namo grįšiu, greičiausiai, tik ryt ryte. Nieko tokio, raminau save ir plačiai nusišypsojau, prisimindama, kad esu su naujais nėriniuotais stringais, kuriuos pirkau praėjusią savaitę su Lina. Plaukelių ant gaktos neturiu, kojas dar šiandien nusiskutau. Vadinasi, esu pasiruošusi. Blemba, kodėl turėčiau tam priešintis? Įtampa slėgė krūtinę, jog atrodo, kad tuoj uždusiu. Tuo tarpu Artūras, atrodė, dėl nieko nesijaudino ir laukė ką aš darysiu toliau.

Manau, jau žinau ką jam atsakyti.

– Gal kylam į viršų, kai atneš šampaną? – garsiai ištariau ir net pati išsigandau savo klausimo.

Artūras plačiai nusišypsojo ir pritariamai linktelėjo.

– Man irgi čia nepatinka. Antras aukštas, gali manęs ten palaukti. Aš įspėsiu padavėją, kad maistą mums atneštų į kambarį.

 

17 minčių apie „7 dalis“

 1. Nors Ūlėna sau sako, kad bijo, ar nemoka flirtuoti, tas paskutinis jos pasiūlymas, ohoho, koks drąsus! Šiaip patiko, tik labai trumpa dalis pasirodė, ir gal norėjosi, kad jie bent kiek ilgiau pasėdėtų prie staliuko, pašnekėtų, arba šiek tiek to važiavimo, na galvoju, turi „rištis“ bent koks pokalbis, nejau tikrai jie tiek laiko nešnekėjo, o tada iškart ji pasiūlė eiti į kambarį🤔

  1. Ačiū už komentarą 🤗 Čia turbūt iš tos didelės įtampos taip gavosi, kad pati pasisiūlė eiti į kambarį 😁 Apie tai, kas vyksta kambaryje, yra parašytas skyrelis, todėl kitą penktadienį tikrai reikės juo pasidalinti 👏

 2. TA PRASME??? 😬 Jau tikėjausi kažkokio išrišimo,o reikės laukti visą savaitę! Labai jaučiu Ūlėną, tą jos susikaustymą ir dviorasmiškus jausmus,o štai vyriškis,kol kas tik fonas, tik šturmanas, rodantis kelią,bet nesiruošiantis iškart atskleisti visų kortų. 👌

  1. Ačiū už komentarą! 🤗 Suprantu, kad laukti nesinori, bet kadangi pati kelis kartus skaitau ir pildau (arba perrašau) dalį, norisi viską iki galo gerai padaryti 😁

 3. Galvok, moterie, kur lendi, galvok 🤣 Paskui gali būti per vėlu.
  Negaliu atsistebėti jos elgesiu. Laukiu kitos dalies 🙃

 4. Ačiū už pastebėjimą! ♥️ Šią istoriją rašau įsivaizduodama taip, jog pati Ūlėna sėdi šalia manęs ir pasakoja visą istoriją, dėl to daugiausiai čia yra jos minčių. Artūro minčių nebus, nebent sugalvočiau rašyti kaip atskirą istoriją 🤔

 5. Labai sunku įsivaizduoti, kad nepažįstamas vyras taip iškart nieko nebendravęs siûlytû į restoranà. Juk jie tik vienà telefoninį pokalbį turėjo ir tai nereikšmingà. 🙊 vyro vietoj apie tokià moterį negalvočiau labai gražiû minčiû🤔 nžn nžn bent jau susirašinėjimas turėjo būti prieš kavinę… o db Ūlėna net tiesiai į lovà pasisiûlė🤦‍♀️ Gal net valgyti nereikėjo, … nžn nžn ar tokiû moterû būna???

  1. Dėkui už komentarą! 🤗 Natūralu, kad Ūlėnos ir Artūro veiksmai atrodo kiek nerealistiškai, tačiau būna ir tokių atvejų 🤦‍♀️

 6. Dalis taip laukta ir deja per trumpa , teks laukti ir vėl savaitę🙂. Nors gal istorija ir vystosi šiek tiek keistu ,,kampu“.
  Kita vertus taip norėtųsi tikėti, kad Artūras viską daro taip atmestinai ir nesuptilei tikėdamasis, kad ji ,,atsibus“, pasiduos, iškels rankas ir dės į kojas ar viską iš klos – kas ir kaip. O jis pasirodys kaip tas kuris žino visus žmonos žaidimus, tik ne sitikės tokio Ulėnos neapgalvotų žingsnių. O kas ten ir kodėl įvyks sektų kita intrigėlė. 🤔☺️

  1. Ačiū už komentarą🙂 Galiu tik išduoti, kad kuo toliau, tuo bus keisčiau 🤗

 7. Nu tikrai, viskas vystosi ne taip kaip atrodo turėtų, bet gal dėl to ir žavi, nes žinau, kad atsisakydama sekančią dalį nežinosiu ko tikėtis, nes viskas čia netikėta 😃

  1. Ačiū už komentarą 🤗 Ką galiu pasakyti – gyvenimas nenuspėjamas, ypač vasarą, kai karšta 🔥🤣🤣 Gal dėl to ir veiksmas kažkuo kitoks?

 8. Turėjau garbės paskaityti šiek tiek daugiau dalių, tad galiu pasakyti — laukit, verta 😉🙃👌
  Istorija jus nustebins! Ūlena ne tokia jau kvailutė mergina,kaip gali atrodyt, manau ji iš šios situacijos gaus naudos
  😉
  Man labai patinka,kad rašytoja sukuria emociją, nesvarbu ar ji verčia žavėtis ar „pakraupti“ Ar veikėją noris apkabint,ar papurtyt ir paklaust „ką tu darai???!“
  Kūrinys,kuris užveda diskusijas ir nepalieka abejingų yra pats geriausias! 😊

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.