5 lengvi būdai pakelti savo vibracijų dažnį

 

Vibracijų dažnis – skamba labai mistiškai ir sudėtingai, tačiau taip nėra. Galime pakalbėti apie energijos ir nuotaikos pakilimą. Prisiminkime tas akimirkas, kai patiriame meilės ar džiaugsmo pliūpsnį, kuris fizinio lengvumo pojūčiais nuteka visu kūnu. Aukštos vibracijos – kai jaučiame savo galią, ramybę, meilę ir džiugesį. Kartais šios akimirkos nutinka netikėtai, tačiau mes galime sąmoningai pakelti savo vibracijas atlikdami praktikas, kurios tokios paprastos, jog stebėtina, kad žmonės jomis nuolat nesinaudoja. Reikėtų suprasti, kaip yra svarbu palaikyti savo aukštą vibracijų lygį. Juk nuo mūsų vibracijų lygio priklauso sveikata, žmonės, nutikimai, patirtys. Žemos vibracijos – tai ligos, nelaimės, apgavystės, apkalbos, netgi smurtas. Tuo tarpu aukštos vibracijos pritraukia sėkmingas situacijas, malonius žmones, puikią sveikatą, visapusę gausą. Žinant šiuos dėsnius ir tai, kaip nesudėtinga palaikyti savo aukštesnį vibracijų lygį, stebėtina, kodėl žmonės nuolat neseka savo vibracijų dažnio ir nesiima priemonių jam pakelti. Juo labiau, kad tai nėra vien asmeninis pasirinkimas, žmonės savo energija dalinasi su visais sutiktais, ypač, su artimiausiais. Juk visi norėtume ne tik patys spinduliuoti meilę ir džiaugsmą, bet ir pasidalinti tuo su kitais.

Taigi, ką daryti, jeigu norime magiškų pakylėjimo momentų savo gyvenime? Būdų, kaip pakelti savo vibracijų dažnį yra daugybė, tačiau čia išvardinsiu pačius paprasčiausius.

  1. Šokis. Tiesiog paprasčiausiai šok. Jeigu sakai, kad esi prastas šokėjas – tai visiškai nesvarbu. Įsijunk maloniausią tau muziką ir pradėk judėti. Kraujas pradės greičiau tekėti, kūnas gaus daugiau deguonies, pakils nuotaika ir pozityvumas. Įrodyta, kad šokis pagerina atmintį ir protinius sugebėjimus, taip pat sumažina depresijos riziką. Patyrei sudėtingą ir varginančią dieną? Pasileisk mėgstamiausią dainą ir pradėk judėti. Galų gale, juk nieko neprarasi, o štai laimėti gali be galo daug.
  2. Gamta. Nepriklausomai nuo metų laiko – leisk laiką gryname ore. Skirk laiko pasigrožėti žiedais, saulėtekiais ar saulėlydžiais, išgirsk paukščius. Sąmoningai giliai įkvėpk ir iškvėpk. Buvimas gamtoje mums leidžia sąmoningiau būti dabarties akimirkoje, atitrūkti nuo kasdienybės dramų. Sumažėja streso lygis, padidėja energija, kūrybingumas, gyvenimas tampa kokybiškesnis ir labiau subalansuotas. Pasistenk bent kartą per savaitę skirti laiko gamtos terapijai.
  3. Kokybiškas maistas. Stebėk, kurie maisto produktai suteikia tau energijos, o kurie ją slopina? Palepink save ekologiškais produktais, gamink pagal sveikos, subalansuotos mitybos rekomendacijas ir stebėk, kaip didėja tavo jėgos ir energija, lengvėja kūnas ir stiprėja pasitenkinimas savimi.
  4. Informacijos detoksas. Skirk bent kelias valandas atitrūkti nuo visų technologijų, išjunk telefoną, naujienų portalus ir socialinius tinklus. Stebėk savo savijautą po technologijų pertraukos. Darant tokias pertraukas reguliariai nauda bus didžiulė.
  5. Geras darbas nepažįstamajam. Žinoma, nesitikint jokio atlygio. Tiesą sakant, geri darbai yra kur kas naudingesni juos darančiam, nei tam, kuriam jie skirti. Savanorystė ar net vienkartinis gerumo pasireiškimas žmogaus organizme gamina galingą malonumo hormonų kokteilį, netgi sumažina priklausomybių riziką, smarkiai pakelia laimės lygį, pasitenkinimą savimi ir vibracijų dažnį. Žinodamas, kokią didžiulę naudą duoda nesavanaudiškas gerumo pasireiškimas, nuolat dairysiesi, kam reikalinga pagalba ar bent jau malonūs žodžiai ar komplimentas.

 

Kaip ir minėjau, yra daugybė būdų pakelti savo vibracijų dažnį ir bendrą gerovės pojūtį. Kartais reikia tik sąmoningos intencijos ir savo savijautos savistabos. Iš daugybės žmonių esu girdėjusi džiugesio ir nuostabos kupinus pasakojimus, kaip jų savijauta pagerėjo, pradėjus kitiems sakyti gražius žodžius ar taikyti kitus aukščiau išvardintus metodus. Jie yra super paprasti, nieko nekainuoja, tačiau neįtikėtinai pagerina gyvenimo kokybę ir savijautą. Vienintelė taisyklė – pradėti sąmoningai ir dažnai juos naudoti.

Jeigu viskas pasirodė girdėta, prisimink, kada paskutinį kartą šokai visiškai užsimiršęs, pasivaikščiojai miške, valgei tikrai sveikus ir ekologiškus pietus, buvai bent pusdienį be telefono ir pasakei nepažįstamajam/jai komplimentą, nuo kurio nušvito jo/jos akys?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.