13 dalis

Sutarta

Ėjo paskutinės dienos iki išsikraustymo datos. Rašiau Artūrui, bet iš jo vėl jokios žinios. Labai bijojau, kad viskas, ką jis ir Monika sakė atėję pas mane į namus, buvo melas. Kažkoks suaugusių žaidimas, kurį jiedu žaidžia. Turbūt dabar abu ir juokiasi iš mano žinutės, primenančios labiau pagalbos šauksmą, nei suaugusios moters bėdą.

Labas, Artūrai. Kaip gyveni? Mano buto nuomos sutartis baigiasi. Žadėjai padėti su nuoma, ar gali paskambinti ir papasakoti, kokia situacija?

Aišku, kad nepaskambins. Turbūt paskambins tada, kai jam pačiam prireiks. Kodėl aš dar kažko iš jo tikiuosi?

Na ką, turėsiu kraustytis atgal į kaimą, nors jau buvau įtikinta, kad to nereikės daryti. Teks išmesti didžiąją dalį daiktų, nes visų parsivežti tikrai nesugebėsiu. Tas per kelerius metus sukauptas šlamštas (ir ypač jų kiekis) mane varo į neviltį. Kiekvienas daiktas turi tiek daug prisiminimų, kuriuos mielai norėčiau ištrinti iš atminties. Pavyzdžiui, kaip ir šie, nevykusio kvapo moteriški kvepalai, kuriuos gavau nuo Šarūno mokyklos baigimo proga. Kvepia kaip mirštanti močiutė!

– Tikiuosi, kad tau jie patiks, – šyptelėjo įteikęs dovaną. Įmantri kvepalų pakuotė slėpėsi ryškiai rožiniame dovanų maišelyje.

– Ačiū, – bandžiau išspausti dėkingumo šypseną, tačiau man sunkiai sekėsi. Kai kurios Šarūno dovanos buvo labai nevykusios, todėl nujaučiau, kad ir tame krepšelyje manęs laukia ne ką įspūdingesnis siurprizas.

– Patinka? – Šarūno akys net blizgėjo iš jaudulio kuomet atsargiai tyrinėjau kvepalų dėžutę.

– Aha… – pasakiau ir pati tuo nelabai patikėjau. Bet Šarūnui, atrodo, tiek ir užteko. Plačiai nusišypsojo lyg būtų išgirdęs, kad ką tik laimėjo milijoną.

Dabar manau, kad labai blogai padariau nepasakiusi jam tiesos. Vis kažką nutylėdavau arba apsimesdavau, kad man tai patinka, nors būdavo visiškai priešingai. Kodėl aš taip elgiausi? Taip, nenorėjau užgauti jo jausmų, bet jeigu būčiau jį įskaudinusi nevykusia fraze, turbūt būtume ir anksčiau išsiskyrę, greičiau subrendę. Gal ir pati nestovėčiau su mirtį primenančia kvepalų pakuote čia, vidury šių 27 kvadratinių metrų, ir nesvarstyčiau apie gyvenimo pasirinkimus. Aš visiškai nemoku rinktis. Ir nemoku sakyti NE.

Beldimas į duris sugrąžino mane į realybę. Gerai, reikia pamiršti tai, kas buvo ir susidurti akis į akį su skaudžia dabartimi, kuri slėpėsi už šarvuotų durų. Spėju, kad atėjo buto savininkas su klausimu, kada pagaliau dingsiu iš čia. Na, gal taip piktai manęs neklaus, bet nujaučiu, kad tikisi tuščių namų. Tuoj iš įvairių Lietuvos kaimelių suvažiuos studentai mokytis į Vilnių, dėl to butas greitai ras naują gyventoją. O pagal sutartį, manęs čia turėtų nelikti jau rytoj.

–  Labas, Ūlėna, –  pravėrus duris išgirdau Artūro balsą. – Įsileisi?

–  Taip taip taip, –  išbėriau greitakalbe ir susinervinau, kad tai nuskambėjo labai nevykusiai. Kodėl aš visada taip kvailai prie jo kalbu? Ir ką jis čia veikia? Juk rašiau, kad laukiu jo skambučio…

Jis žengė porą žingsnių į priekį. Užrakinau duris ir virpančia širdimi pažvelgiau į jį. Akys vis dar tyrinėjo butą. Turbūt pasibaisėjo ir dabar galvoja, kad esu tikra nevala. Nors… kodėl man turėtų rūpėti jo nuomonė?

–  Čia visas tavo turtas? – prabilo po kiek nejaukios pertraukos.

–  Panašiai. Planuoju daug daiktų išmesti, nenoriu labai įsipareigoti.

–  Gerai… Gerai… – tarė žvalgydamasis aplink.

Jo akys pastebėjo Šarūno dovanotus kvepalus. Paėmė į rankas, prisikišo arčiau nosies norėdamas užuosti kvapą, tačiau iškart susiraukė.

–  Kokie šlykštūs. Geriau išmesk, nenoriu, kad juos naudotum prieš mums susitinkant, –  padėjo stiklinį buteliuką ant stalo ir vis dar nemaloniai raukydamasis. – Smirda kaip mirštanti močiutė.

–  Aš irgi tą patį sakau! – taip energingai jam pritariau, kad išsigandau savo emocijų.

Artūras, atrodo, nesuprato mano atsakymo. Jo akys lakstė po butą lyg kažko ieškodamos.

–  Kiek čia kvadratų? Trisdešimt? Gyvensi šiek tiek mažesniuose apartamentuose, užtat jų užplanavimas bus daug patogesnis nei čia, –  pasakė vis dar žvalgydamasis aplinkui.

Jis nemelavo. Turėsiu naujus namus! Labai dėl to apsidžiaugiau, nes tikrai nenorėjau apsigyventi kitame mieste nei Vilnius. Apie kaimą nė nenorėjau galvoti.

–  Tai… Nieko tokio, viskas gerai. Daug vietos man ir nereikia, – bandžiau kažką pasiaiškinti, nors tai atrodė tikrai juokingai. Juk dabar jis mato visą tą šlamštą, kuris mėtėsi aplinkui. – Aš vis tiek daug daiktų išmesiu, todėl tilpsiu naujuose namuose.

Artūras tylėjo. Vėl ta nejauki tyla. Tik dabar pastebėjau jo rankose planšetę. Kam jis ją atsinešė?

–  Ūlėna, –  pažvelgė man į akis, jog aš net krūptelėjau dėl tokio gilaus žvilgsnio, –  dar noriu su tavimi aptarti mūsų tolimesnį bendravimą. Kad būtume abu patenkinti, manau, reikia nusistatyti tam tikras taisykles, ar ne?

Nelabai supratau, link kur dabar krypsta pokalbis, tačiau jam pritariančiai linktelėjau. Jis šyptelėjo ir tęsė toliau:

–  Čia viskas yra labai paprasta, tiesiog noriu, kad abu tikrai būtume patenkinti šiais santykiais. Esu parašęs, ko aš noriu, tai jei tau kas nors nepatiks, sakyk, pataisysiu. Tu irgi pasakyk, ko tu nori, gerai?

–  Gerai, – linktelėjau galvą ir jau spirgėjau iš nekantrumo, ko jis iš manęs tikisi. Viduje kunkuliavo daugybė emocijų. Turbūt taip jaučiasi erotinės dramos veikėjos, derinančios detales su seksualiu ir labai sėkmingu verslininku.

–  Puiku, tuoj atsidarysiu failą, – atsikrenkštė Artūras ir pradėjo kažko ieškoti planšetėje. Tai neatrodė labai kinematografiškai, tačiau širdis beprotiškai virpėjo ir vis dar jaučiausi, lyg ta drovi mergina iš filmo. – Va, radau, tuoj paskaitysiu. Gali mane bet kada stabdyti, jeigu išgirsi tai, kas tau nepatinka. Gerai?

–  Gerai gerai, – vėl sutikau, nes nebegalėjau sulaukti ką jis perskaitys.

– Kad mūsų santykiai būtų geri ir kokybiški, noriu, kad nei tu, nei aš, su niekuo seksualiai nebendrautume ir būtume ištikimi vienas kitam, – garsiai perskaitė ir pažvelgė man į akis laukdamas atsakymo.

Ištikimi? Tas žodis taip mane prajuokino, jog nesugebėjau sustabdyti savo reakcijos. Garsiai nusijuokiau, kas Artūrui labai nepatiko.

–  Kas čia tokio juokingo?

–  Taigi tu… juk žmoną turi… – jutau, kad dėl juoko vis sunkiau galėjau įkvėpti oro. – Kaip gali būti man ištikimas?

Artūras nieko nesakė, kol tuo tarpu aš bandžiau atgauti kvapą iš neseniai mane apėmusio juoko priepuolio. Man tikrai buvo labai juokinga. Juk jis bus su kita moterimi, nors turi žmoną. Kaip jis gali būti ištikimas?

–  Su Monika seniai nemiegu. Nesiruošiu miegoti ir dabar. Kitos man neįdomios, noriu išbandyti tave, –  paaiškino situaciją, kol aš valiausi paskutiniąsias juoko ašaras. – Galiu skaityti toliau?

– Taip, daugiau to nebus.

– Nuostabu, – piktai mane nužvelgė ir tęsė skaitymą. – Noriu, kad visada atsilieptum į mano skambučius arba žinutes bet kuriuo paros metu ir su manimi susitiktum. Tinka?

– Taip, tinka, – linktelėjau ir nekantravau kas manęs laukia toliau.

– Noriu, kad įsijaustum į mano pasiūlytą situaciją ir ją nuolankiai vykdytum. Tinka?

–  Eee… Tinka, – atsakiau, nors šiek tiek abejojau savo atsakymu.

–  Noriu, kad gyventum mano išrinktuose apartamentuose Vilniuje ir į juos mane įleistum bet kuriuo paros metu. Tinka?

–  Taip, – šyptelėjau išgirdusi šį punktą. Juk galėsiu linkti Vilniuje! – Tinka.

– Noriu, kad nedirbtum, todėl pažadu apmokėti tavo asmenines išlaidas, tiek ir su grožiu susijusias procedūras. Tinka?

– Tinka, – kiek nustebau išgirdusi tokį punktą. – O į tai įeina ir krūtinės didinimas? – šyptelėjau norėdama jį šiek tiek paerzinti.

– Tavo krūtinė gera, man patinka, – atsakė į mano klausimą su šypsena. – Tik man nepatinka plaukeliai ant tavo intymios vietelės. Teks juos naikinti, Ūlėna.

Nuraudau. Dėl to man buvo šiek tiek gėda. Šarūnas dėl to nesiskundė.

– Gerai, – pabandžiau nuslėpti sumišimą ir gėdą. – Nebus plaukelių, eisiu pas depiliacijos meistrę.

Artūras plačiai nusišypsojo.

–  O tu turi kokių nors norų ar pageidavimų? – paklausė išjungęs planšetę.

Apie tai aš nebuvau pagalvojusi.

–  Noriu… Noriu kiekvieną kartą gauti orgazmą.

– Tik orgazmą? Bus, ir net keli, – vėl plačiai šyptelėjo. – Būtinai tai įtrauksiu į mūsų norų sąrašą.

Artūras išjungė planšetę ir atsikrenkštė, lyg norėdamas dar kažką pasakyti.

– Artūrai, – kreipiausi į jį ir pati išsigandau. Juk pirmą kartą ištariau garsiai jo vardą! Artūrai… Reikia prie to priprasti. – Mes dabar pasirašysime kažkokią sutartį ar…? – Dieve brangus, Ūlėna, kas per klausimas! Artūras tik susiraukė išgirdęs keistą klausimą, o aš, bandydama pakeisti pokalbio temą, sugalvojau kitą klausimą. – Nors ne, geriau atsakyk, kaip ilgai tęsis tokia mūsų… draugystė?

Tyla. Turbūt jis galvoja ką atsakyti į šią nesąmonę. Juk ir taip aišku, kad viskas tęsis tiek, kiek jis panorės. Vargu, ar norėsiu tai sustabdyti.

– Ūlėna, – kiek kreivai šyptelėjęs pažvelgė į mane. – Tu ne kino filme. Nieko pasirašyti nereikės, tiesiog norėjau tau pasakyti, ko aš tikiuosi. O viskas tęsis tiek, kiek mes abu norėsime. Kas žino, gal aš tave įsimylėsiu, todėl abu gyvensime ilgai ir labai laimingai?

Šyptelėjau. Ilgai ir laimingai su Artūru? Nežinojau, kaip į tai reaguoti. Neslėpsiu, ši mintis mane žavėjo, bet tuo pačiu metu ir šiek tiek gąsdino. Ar tikrai gali būti, kad mes pamilsim vienas kitą ir po to gyvensime ilgai ir laimingai, kol mirtis mus išskirs? Labai to norėčiau, bet… Tai bus tik trumpas vasaros romanas, ir taip aišku.

– Man patiktų, – nesulaikiau emocijų ir plačiai nusišypsojau.

Artūras priėjo arčiau manęs. Pajutau jo kvepalus. Kaip jis skaniai kvepėjo! Taip vyriškai ir… saugiai.

– Man irgi, – tyliai atsakė ir netikėtai pakštelėjo man į žandą.

Nuraudau. Bučinukas buvo toks netikėtas ir malonus!

Artūras šyptelėjo. Matė mano sumišimą ir su pasimėgavimu stebėjo kaip giliau klimstu į jo voratinklį. Tačiau man tai patiko. Nenorėjau būti išgelbėta.

 

Laukite tęsinio

* * *

Ačiū visiems skaičiusiems mano penktadienio istoriją! Jūsų komentarai mane skatino tęsti šią istoriją, todėl labai džiaugiuosi, kad „Ar tau ne gėda? Meilužės istorija“ yra jau baigta! Labai tikiuosi, kad ši istorija sudomins leidyklas, o jeigu tai nenutiks, žiemą pasidalinsiu ja „Wattpad“ (slapyvardis – GabrielKazlauskait4) platformoje.

 

10 minčių apie „13 dalis“

 1. Šis desertas buvo tikrai kitokio skonio 🙂 Toks unikalus, kaip ir pagrindinės veikėjos vardas. Jį skaitant jausdavausi nejaukiai, kaip kokiam Snobo filme. Ūlėna, aš netikiu ilgai ir laimingai su Artūru, ieškok kito bičo😉
  Lai istorija tampa knyga!❤️🥂

  1. Ačiū už komentarą 🥰 Labai tikiuosi, kad ši istorija pavirs į knygą 😍

 2. Paskutiniai istorijos niuansai tokie netikėti, išties primena voro suaustą tinklą,į kurį klimpstama,vos stipriau pasimuisčius.
  Linkiu istorijai virsti knyga,ji tikrai ras savo skaitytojus! ❤

  1. Ačiū už komentarą 😍 Labai tikiuosi, kad visi šitie gražūs žodžiai išsipildys 🥰

 3. Ech šis „desertas“ pasibaigė tokioje vietoje, kur prasideda tikras veiksmas. Kodėl? 🙈😭 Nors Ūlėnai linkiu išlikti užsispyrusią ir ta kuri nesižemins dėl vyro, bet dabar nekantraudama lauksiu knygos😍

 4. Šis Vasaros desertas buvo išskirtinio skonio ,su daug nuodėmingo įdaro viduje.🧁🍨🍧
  Dažnai norėjosi motiniškai pabumbėti Ūlėnai „vaikeli, ką tu darai?“, 🤦‍♀️o kartais net papurtyti! 😁
  Tačiau semti gyvenimą Ūlėna nori ne saujomis – ji tiesiog brenda į patį sūkūrį ir mėgaujas procesu 😎
  Mane sužavėjo šios veikėjos laisvė nebijoti „ką pasakys kiti“

  Pasirinkimas rašyti (NE)patogia meilužės tema tikrai nebuvo lengviausia užduotis.Bet autorei pavyko viską pateikti gyvai, tikroviškai ir neperspaustai.
  Abejingų ši istorija nepaliko 👌
  Labai lauksiu paskaityti knygos formatu! 😊

  1. Ačiū tau, Ieva, už padrąsinimus 😍 Turbūt jei ne tu, nebūčiau Ūlėna taip ir patikėjusi 🤔

 5. Desertas su razinomis. Nemėstantys razinų tortuose, mane gerai supras 🙈
  Ne desertas neskanus, bet razinos veau 🥵
  Valgant tortą reikia jas išrinkti arba atkištais dantimis sukramtyti, todėl deserto valgymas kiek užtrunka… 😬
  Ir vis tik džiaugiuosi, kad tai nėra tikras tortas, nes nekenčiu išpampusių razinų desertuose, o nuostabi gyvenimiška istorija su ne tokiais patraukliais persinažais, bet kartu su tokiais realiais ❤️
  Didžiuojuosi autore, kuri surizikavo ir išbrinkinusi razinas sudėjo į tortą. Manau rizika pasiteisino.
  Džiaugiuosi, kad knyga baigta ir linkiu ir tikiu jos sėkme išvysti šį pasaulį popieriniu pavidalu, nes Wattpad užknisa su savo reklamomis 🤣

  ❤️Už drąsą ❤️už unikalumą❤️už sėkmę!

  1. Ačiū už komentarą 🥰 Labai pritariu dėl Wattpad reklamų ir tikiuosi, kad perkelti pilną istoriją į ten neteks 😁 Žinau, kad ne visi mėgsta razinas, bet tikiuosi, kad atsiras gurmanų leidyklose, kurioms tai bus labai skanu 🥰

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.